Акумулятори для BMW-E395-Series

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного конкретного авто БМВ E39 5-Series акумулятори повинні вибиратися в індивідуальному порядку. Підбирати АКБ для БМВ E39 5-Series потрібно з урахуванням деяких нюансів. Батареї повинні мати велику ємність і належний пусковий струм, це пов'язано з тим, що на авто БМВ E39 5-Series є багато електрообладнання. Мінімальне значення 70 Аг.

Якщо в авто встановлена потужна АКБ, це у багато разів спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи батареї залишається незмінною навіть при великих перепадах температури. Також важливо, щоб потужність батареї залишалася в певних межах, інакше електрообладнання може вийти з ладу. Перед тим, як купити АКБ на БМВ в будь-якому місті України, важливо звернути увагу на:

Слід враховувати, що не будь-який автомобільний акумулятор до BMW E39 5-Series підійде. Тому, перед придбанням вкрай важливо виконувати поради виробника.

Специфіка підбору акумулятора на BMW E39 5-Series

Для того, щоб придбати акумулятор для свого авто, і він стовідсотково підходив до транспортного засобу, враховуйте:

Одними з кращих акумуляторів на BMW, вважаються румунський Rombat та німецький бренд Varta. Вони можуть похвалитися тривалим терміном служби і своєю надійністю, такі акумулятори можна віднести до преміальних. Вони якісно виконують своє призначення при будь-якій температурі.

В середньому ціновому діапазоні є також хороший вибір автомобільних АКБ. До них можна віднести пристрої Форс, словенський бренд Весна, A-Mega і турецький Мутлу. Це АКБ з кращим співвідношенням вартості та якості. Польські батареї G-Pard також до них належать.

До бюджетних варіантів можна віднести білоруські Зубр, а також українські AGM, ЕвроСтарт та інші. Вони дають можливість добре заощадити, при цьому отримавши продукт непоганої якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь