Акумулятори для BMW-E387-Series

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори повинні вибиратися індивідуально, для кожної автомашини БМВ E38 7-Series. А у зв'язку з тим, що на машинах BMW E38 7-Series є маса електричних приладів, то виробник радить підбирати АКБ для БМВ E38 7-Series, що мають значний пусковий струм і велику ємність. Мінімальне значення 70 Ah.

Якщо в машині є потужна батарея, то це у багато разів спрощує запуск двигуна, а стабільна робота АКБ незмінна навіть при великих перепадах температури. Важливо, щоб потужність батареї залишалася в необхідних межах, інакше електрообладнання здатне вийти з ладу. Перед тим, як купити акумулятор на БМВ в будь-якому місті України, обов'язково звертайте увагу на:

Приймайте до уваги, що не кожен автомобільний акумулятор до BMW E38 7-Series підходить. Тому, перш ніж купити його, конче потрібно дотримуватися порад виробника.

Підбір акумулятора на BMW E38 7-Series

Для того, щоб придбати повністю відповідну до вашого авто АКБ, краще враховувати:

Самими надійними акумуляторами на BMW, є Varta (Німеччина) і Yuasa (Японія). Вони відрізняються високою надійністю і тривалим терміном служби, ці батареї можна віднести до преміальних. До того ж, вони якісно виконують свої функції при будь-яких температурних умовах.

Середній ціновий сегмент також пропонує значний вибір автомобільних батарей. Сюди належить продукція виробництва Vesna, український бренд A-Mega, Форс і корейський Солайт. Це батареї з кращим співвідношенням якості і ціни. Польські акумулятори Champion також до них відносять.

Бюджетними варіантами акумуляторів залишаються Westa, Вега – виготовленні в Україні, а також Zubr (Білорусь) та ін., вони дозволяють значно заощадити, при цьому отримавши АКБ непоганої якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь