Акумулятори для BMW-E363-Series

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори повинні підбиратися індивідуально для кожного конкретного авто BMW E36 3-Series. А у зв'язку з тим, що на автомобілях такої марки є велика кількість електроприладів, то рекомендується підбирати АКБ для БМВ E36 3-Series, що мають належний пусковий струм і велику ємність. Мінімальне значення 70 Ah.

Якщо в транспортному засобі є потужна батарея, то це у багато разів спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи батареї залишиться незмінною навіть при значних температурних перепадах. До того ж, потужність також повинна бути в певних межах, щоб електричне обладнання залишалося справним. Перш, ніж придбати АКБ на БМВ в Харкові, Києві або іншому місті України, треба неодмінно звернути увагу на:

Варто врахувати, що не кожен автомобільний акумулятор до BMW E36 3-Series підійде. Тому, варто пам'ятати рекомендації виробника перед придбанням.

Нюанси підбору акумулятора на BMW E36 3-Series

Для того, щоб придбати максимально відповідний до вашого транспортного засобу акумулятор, краще враховувати:

Одними з найкращих батарей на BMW, залишаються Юаса (Японія) та Варта (Німеччина). Вони виділяються своєю надійністю, а також довгим терміном служби, ці АКБ відносяться до числа преміальних. Ці АКБ результативно виконують своє призначення незалежно від температури повітря.

В середньому ціновому діапазоні представлений також хороший вибір батарей. До них належить продукція A-Mega, словенський бренд Vesna, Forse і корейський Solite. Це АКБ з найкращим співвідношенням якості та вартості. Польські акумулятори Чемпіон також до них можна віднести.

До економічних варіантів належать Zubr (Білорусь), а також Vega, Westa – виробництво Україна та ін. Зупиняючись на них, можна непогано заощадити, отримавши цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь