Акумулятори для BMW-E345-Series

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори до BMW E34 5-Series повинні підбиратися індивідуально, для кожної конкретної машини. А враховуючи те, що на автомобілях BMW є велика кількість електричних приладів, то рекомендується підбирати АКБ для БМВ E34 5-Series, що володіють високим пусковим струмом і великою ємністю. Повинно бути мінімум 70 Аг.

У тому разі, якщо в автомашині є потужний акумулятор, то це в кілька разів спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи АКБ залишається колишньою навіть при великих температурних перепадах. До того ж, потужність також повинна бути в допустимих межах, щоб електрообладнання залишилося справним. Перед тим, як придбати АКБ на БМВ в Харкові, Києві або будь-якому іншому місті України, обов'язково звернути увагу на:

Прийміть до уваги, що не кожен автомобільний акумулятор до BMW E34 5-Series підійде. У зв'язку з цим, перш ніж купити його, конче потрібно дотримуватися порад виробника.

Підбір акумулятора на BMW E34 5-Series

Щоб купити акумулятор для своєї автомашини, і він абсолютно підходив до транспортного засобу, прийміть до уваги:

Найкращими батареями на БМВ, залишаються Bosch (Німеччина) і Yuasa (Японія). Ці акумулятори належать до преміальних, вони відрізняються тривалим терміном служби, а також високою надійністю. Крім того, вони результативно виконують свої функції незалежно від температури навколишнього середовища.

Середній ціновий діапазон також надає багатий вибір автомобільних акумуляторів. Сюди належать пристрої Forse, словенський бренд Весна, А-Мега і корейський Солайт. Це АКБ, які мають найкраще поєднання ціни і якості. Польські АКБ G-Pard також до них можна віднести.

До бюджетних варіантів відносяться Vega, AGM (Україна), а також Zubr (Білорусь) та ін. Вибираючи їх, можна істотно заощадити, отримавши при цьому цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь