Акумулятори для BMW-E327-Series

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного конкретного автомобіля БМВ E32 7-Series АКБ повинні вибиратися окремо. А у зв'язку з тим, що на авто BMW присутня маса електроприладів, то виробник рекомендує підбирати АКБ для БМВ E32 7-Series, які мають значну ємність і істотний пусковий струм. Мінімальне значення 60-70 Аг.

Якщо в автомашині встановлена потужна АКБ, це серйозно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи акумулятора залишається колишньою навіть при значних перепадах температури. Крім того, потужність також повинна бути в певних межах, щоб електричне обладнання залишалося справним. Перш ніж купити АКБ на БМВ в Харкові, Києві або іншому місті України, не забудьте звернути увагу на:

Варто врахувати, що не будь-який автомобільний акумулятор до BMW E32 7-Series є придатним. У зв'язку з цим, важливо дотримуватися рекомендацій виробника перед купівлею.

Нюанси підбору акумулятора на BMW E32 7-Series

Для того, щоб купити АКБ для свого автомобіля, і вона стовідсотково підходила до транспортного засобу, прийміть до уваги:

Одними з кращих акумуляторів на БМВ, вважаються Rombat (Румунія) та Varta (Німеччина). Ці акумулятори належать до серії преміальних, вони виділяються надійністю, а також тривалим терміном служби. Вони результативно виконують своє призначення при будь-якій температурі.

В середньому ціновому діапазоні доступний також чималий вибір автомобільних АКБ. Сюди можна віднести продукцію виробництва Весна, український бренд A-Mega, Форс і турецький Мутлу. Це акумулятори з найкращим поєднанням вартості та якості. До них ще можна віднести польські батареї Champion та інші.

Економічними варіантами акумуляторів залишаються білоруські Зубр, а також українські AGM, Веста і деякі інші. На них можна значно заощадити, отримавши цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь