Акумулятори для BMW-E318-Series

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори повинні підбиратися індивідуально, для кожної окремої автомашини БМВ E31 8-Series. А враховуючи те, що на автомобілях такої моделі є маса електроприладів, то виробник рекомендує підбирати АКБ для БМВ E31 8-Series, що володіють істотним пусковим струмом і значною ємністю. Мінімальне значення 70 Аг.

Оскільки експертами давно доведено, що якщо в машині є потужна батарея, це відчутно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота батареї не змінюється навіть при істотних температурних перепадах. Важливо, щоб потужність залишалася в межах норми, інакше електрообладнання може вийти з ладу. Перед покупкою АКБ на BMW в Харкові, Києві або якомусь іншому місті України, потрібно звернути увагу на:

Варто взяти до уваги, що не всі автомобільні акумулятори до BMW E31 8-Series підходять. Тому, потрібно враховувати рекомендації виробника перед купівлею.

Підбір акумулятора на BMW E31 8-Series

Для того, щоб придбати акумулятор для свого автомобіля, і він стовідсотково задовольняв транспортному засобу, враховуйте:

Одними з кращих акумуляторів на BMW, залишаються Rombat (Румунія) і Varta (Німеччина). Вони відрізняються тривалим терміном служби і надійністю, такі АКБ відносять до преміальних. Ці АКБ ефективно виконують свої функції незалежно від температури навколишнього середовища.

В середньому ціновому діапазоні доступний також хороший вибір АКБ. До них належить продукція Forse, словенський бренд Vesna, A-Mega і турецький Мутлу. Це АКБ з оптимальним співвідношенням якості і ціни. Польські АКБ Чемпіон також до них належать.

Недорогими варіантами акумуляторів є Зубр (Білорусь), а також EuroStart, Веста (Україна) та ін., вони дають можливість непогано заощадити, отримавши при цьому акумулятор непоганої якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь