Акумулятори для BMW-E303-Series

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори для БМВ E30 3-Series повинні вибиратися індивідуально, для кожної окремої машини. А у зв'язку з тим, що на автомобілях BMW є безліч електроприладів, то виробник радить підбирати АКБ для БМВ E30 3-Series, що володіють високим пусковим струмом і високою ємністю. Мінімальне значення 70 ампер годин.

У тому разі, якщо в автомобілі є потужна батарея, це у багато разів спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи батареї залишиться незмінною навіть при значних температурних перепадах. Важливо, щоб потужність батареї залишалася в межах норми, інакше електрообладнання може вийти з ладу. Перед придбанням АКБ на БМВ в будь-якому місті України, обов'язково звертайте увагу на:

Важливо враховувати, що не всі автомобільні акумулятори до BMW E30 3-Series є придатними. У зв'язку з цим, потрібно виконувати рекомендації виробника перед купівлею.

Підбір акумулятора на BMW E30 3-Series

Щоб купити АКБ для своєї автомашини, і вона стовідсотково підходила до транспортного засобу, враховуйте:

Одними з найкращих батарей на BMW, вважаються Ромбат (Румунія) і Варта (Німеччина). Вони виділяються своєю надійністю і тривалим терміном служби, ці акумулятори можна віднести до преміальних. Ці АКБ результативно виконують своє призначення незалежно від температурних умов.

В середньому ціновому діапазоні доступний також великий вибір автомобільних акумуляторів. Сюди належать пристрої виробництва Forse, словенський бренд Весна, А-Мега і турецький Мутлу. Це АКБ, які мають краще співвідношення ціни і якості. До них можна також віднести польські акумулятори G-Pard та ін

Недорогими варіантами акумуляторів залишаються Веста, AGM – виготовленні в Україні, а також Зубр - білоруського виробництва та ін., вони дозволять відмінно заощадити, при цьому отримавши акумулятор прийнятної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь