Акумулятори для BMW-E285-series

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного конкретного автомобіля BMW E28 5-series АКБ повинні вибиратися окремо. Підбирати АКБ для БМВ E28 5-series потрібно з урахуванням декількох аспектів. Акумулятори повинні мати значну ємність і істотний пусковий струм, це пов'язано з тим, що на машинах цієї моделі є багато електричних приладів. Повинно бути не менше 60-70 ампер годин.

Адже експерти вже довели, що в тому разі, якщо в автомашині встановлена потужна батарея, то це помітно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота акумулятора незмінна навіть при істотних температурних перепадах. Важливо, щоб потужність акумулятора залишалася в допустимих межах, інакше електричне обладнання може вийти з ладу. Перед тим, як купити батарею на BMW в Києві, Харкові або якомусь іншому місті України, потрібно звернути увагу на:

Варто врахувати, що не кожен автомобільний акумулятор до BMW E28 5-series є придатним. Тому, перед придбанням неодмінно потрібно враховувати рекомендації виробника.

Нюанси підбору акумулятора на BMW E28 5-series

Щоб придбати акумулятор для свого автомобіля, і він повністю відповідав транспортному засобу, враховуйте:

Кращими батареями на BMW, залишаються японський бренд Yuasa і німецький Bosch. Вони виділяються довгим терміном експлуатації, а також високою надійністю, ці акумулятори можна віднести до числа преміальних. До того ж, вони ефективно виконують свої функції незалежно від температури навколишнього середовища.

Середній ціновий діапазон також має великий вибір батарей. До них належить продукція Форс, словенський бренд Весна, A-Mega і турецький Мутлу. Це АКБ з оптимальним співвідношенням вартості та якості. Польські акумулятори G-Pard також сюди належать.

До бюджетних варіантів відносяться Kinetic, Веста (Україна), а також Зубр (Білорусь) і деякі інші. Вони надають можливість добре заощадити, отримавши при цьому цілком якісний пристрій.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь