Акумулятори для BMW-E246-series

Швидкий підбір акумулятора

Для кожної конкретної автомашини БМВ E24 6-series АКБ повинні підбиратися індивідуально. А у зв'язку з тим, що на авто БМВ E24 6-series є велика кількість електрообладнання, то виробник рекомендує підбирати АКБ для БМВ E24 6-series, які мають значну ємність і належний пусковий струм. Мінімальне значення 60-70 Аг.

Якщо в автомашині є потужна батарея, то це в рази спрощує запуск двигуна, а стабільна робота АКБ незмінна навіть при істотних температурних перепадах. Також важливо, щоб потужність акумулятора залишалася в певних межах, інакше електричне обладнання здатне вийти з ладу. Перед покупкою акумулятора на BMW в будь-якому місті України, важливо звернути увагу на:

Слід врахувати, що не будь-який автомобільний акумулятор до BMW E24 6-series підходить. Тому, перед тим, як придбати його, обов'язково дотримуватися рекомендацій виробника.

Підбір акумулятора на BMW E24 6-series

Щоб придбати повністю відповідний до вашого транспортного засобу акумулятор, краще брати до уваги:

Одними з найкращих батарей на БМВ, вважаються румунський Rombat та японський бренд Yuasa. Вони можуть похвалитися високою надійністю і довгим терміном експлуатації, такі батареї відносять до преміальних. Крім того, вони результативно виконують свої функції при будь-яких температурних умовах.

В середньому ціновому сегменті представлений також хороший вибір автомобільних акумуляторів. Сюди відносять виробників Весна, український Форс, А-Мега і словенський ТАБ. Це батареї, що мають краще співвідношення якості та вартості. Польські АКБ G-Pard також до них можна віднести.

До економічних варіантів можна віднести білоруські Zubr, а також українські Vega, EuroStart та інші. Вони надають можливість істотно заощадити, при цьому отримавши пристрій прийнятної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь