Акумулятори для BMW-E237-series

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори повинні вибиратися індивідуально для кожного автомобіля БМВ E23 7-series. А враховуючи те, що на машинах БМВ E23 7-series є маса електрообладнання, то рекомендується підбирати АКБ для БМВ E23 7-series, що володіють істотним пусковим струмом і високою ємністю. Повинно бути не менше 60-70 Ah.

У тому разі, якщо в транспортному засобі встановлений потужний акумулятор, то це у багато разів спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи батареї залишається колишньою навіть при істотних перепадах температури. Крім цього, потужність також повинна бути в необхідних межах, щоб електричне обладнання не зламалося. Перед придбанням батареї на BMW в Києві, Харкові чи іншому місті України, обов'язково звертайте увагу на:

Слід враховувати, що не всі автомобільні акумулятори до BMW E23 7-series підходять. Тому, потрібно дотримуватися порад виробника перш ніж його придбати.

Специфіка підбору акумулятора на BMW E23 7-series

Щоб купити акумулятор для своєї автомашини, і він абсолютно задовольняв транспортному засобу, прийміть до уваги:

Кращими батареями на БМВ, є румунський Rombat і німецький Bosch. Ці акумулятори можна віднести до преміальних, вони виділяються надійністю і довгим терміном служби. Вони ефективно виконують своє призначення при будь-якій температурі.

В середньому ціновому сегменті є також значний вибір автомобільних АКБ. Сюди відноситься продукція A-Mega, український Forse, Весна і турецький Mutlu. Це АКБ, які мають оптимальне поєднання ціни і якості. Польські акумулятори Чемпіон також до них належать.

Бюджетними варіантами акумуляторів є білоруські Зубр, а також українські Vega, Kinetic та інші. Вибираючи їх, можна гарно заощадити, при цьому отримавши цілком якісний пристрій.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь