Акумулятори для BMW-E213-series

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори повинні вибиратися індивідуально для кожного окремого авто БМВ E21 3-series. Підбирати АКБ для БМВ E21 3-series треба з урахуванням декількох аспектів. Акумулятори повинні мати високий пусковий струм і велику ємність, це пов'язано з тим, що на авто БМВ є безліч електричних приладів. Повинно бути мінімум 60-70 Ah.

У тому разі, якщо в автомобілі встановлена потужна АКБ, це в кілька разів спрощує запуск двигуна, а стабільна робота АКБ не змінюється навіть при істотних перепадах температури. Також обов'язково, щоб потужність батареї залишалася в певних межах, інакше електрообладнання здатне вийти з ладу. Перш, ніж придбати акумулятор на БМВ в будь-якому місті України, неодмінно звертайте увагу на:

Враховуйте, що не кожен автомобільний акумулятор до BMW E21 3-series підійде. Тому, варто враховувати поради виробника перед придбанням.

Особливості підбору акумулятора на BMW E21 3-series

Щоб купити акумулятор для свого автомобіля, і він стовідсотково відповідав транспортному засобу, враховуйте:

Самими якісними батареями на БМВ, залишаються Бош (Німеччина) і Юаса (Японія). Вони відрізняються високою надійністю, а також довгим терміном експлуатації, такі акумулятори можна віднести до числа преміальних. Крім того, вони якісно виконують свої функції незалежно від температури повітря.

Середній ціновий діапазон також має значний вибір акумуляторів. До них належить продукція Forse, словенський бренд Vesna, A-Mega і корейський Solite. Це АКБ з найкращим співвідношенням якості і ціни. До них ще можна віднести польські G-Pard та інші.

До економічних варіантів можна віднести ЕвроСтарт, Vega – виготовленні в Україні, а також Zubr (Білорусь) та ін. Вибираючи їх, можна значно заощадити, отримавши цілком якісний пристрій.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь