Акумулятори для BMW-E125-series

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори для БМВ E12 5-series повинні вибиратися індивідуально, для кожної конкретної машини. Підбирати АКБ для БМВ E12 5-series потрібно з урахуванням декількох особливостей. АКБ повинні мати високу ємність і істотний пусковий струм, це пов'язано з тим, що на автомобілях такої марки є багато електричного обладнання. Повинно бути мінімум 70 ампер годин.

Оскільки експерти вже довели, що в тому разі, якщо в транспортному засобі встановлений потужний акумулятор, це у багато разів спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи батареї залишається незмінною навіть при великих температурних перепадах. Також обов'язково, щоб потужність залишалася в певних межах, інакше електричне обладнання може вийти з ладу. Перш, ніж придбати акумулятор на BMW в Харкові, Києві або будь-якому іншому місті України, потрібно звернути увагу на:

Прийміть до уваги, що не будь-який автомобільний акумулятор до BMW E12 5-series підходить. Тому, перед тим, як купити його, вкрай необхідно дотримуватися порад виробника.

Специфіка підбору акумулятора на BMW E12 5-series

Для того, щоб придбати акумулятор для свого авто, і він стовідсотково відповідав транспортному засобу, враховуйте:

Найкращими батареями на БМВ, вважаються Варта (Німеччина) і Ромбат (Румунія). Вони можуть похвалитися тривалим терміном служби, а також надійністю, такі АКБ належать до преміальних. Крім того ефективно виконують своє призначення при будь-яких температурних умовах.

Середній ціновий сегмент також має багатий вибір АКБ. Сюди можна віднести пристрої Весна, український Forse, А-Мега і словенський TAB. Це АКБ, які мають оптимальне поєднання якості і ціни. До них також відносяться польські акумулятори G-Pard та ін

Недорогими варіантами АКБ є білоруські Zubr, а також українські EuroStart, Веста та інші. Вони дають можливість гарно заощадити, отримавши цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь