Акумулятори для BMW-ActiveHybrid7

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори повинні вибиратися індивідуально, для кожної окремої автомашини BMW ActiveHybrid 7. А у зв'язку з тим, що на машинах цієї марки є безліч електричного обладнання, то виробник радить підбирати АКБ до BMW ActiveHybrid 7, що володіють істотним пусковим струмом і значною ємністю. Рекомендується мінімум 70 Аг.

Тому що експертами було доведено, що в тому разі, якщо в машині є потужний акумулятор, це відчутно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота акумулятора не змінюється навіть при значних перепадах температури. Важливо, щоб потужність батареї залишалася в допустимих межах, інакше електрообладнання здатне вийти з ладу. Перш ніж купити акумулятор на BMW в будь-якому місті України, не забудьте звернути увагу на:

Враховуйте, що не всі автомобільні акумулятори до BMW ActiveHybrid 7 підходять. Тому, перш ніж його придбати, слід пам'ятати рекомендації виробника.

Підбір акумулятора на BMW ActiveHybrid 7

Для того, щоб купити АКБ для своєї автомашини, і вона повністю підходила до транспортного засобу, потрібно враховувати:

Одними з найкращих АКБ на BMW, залишаються німецький бренд Varta і румунський Rombat. Такі АКБ належать до преміальних, вони відрізняються надійністю і тривалим терміном служби. Водночас, вони якісно виконують своє призначення незалежно від температури повітря.

Середній ціновий діапазон також пропонує великий вибір АКБ. Сюди відноситься продукція А-Мега, словенський бренд Весна, Forse і турецький Мутлу. Це акумулятори, які мають найкраще поєднання якості і ціни. До них ще можна віднести польські акумулятори G-Pard та інші.

До недорогих варіантів відносяться Zubr (Білорусь), а також EuroStart, AGM – виробництво Україна та інші. Вони дозволяють значно заощадити, отримавши при цьому акумулятор прийнятної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь