Акумулятори для AstonMartin-Vanquish

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного авто Aston Martin Vanquish акумулятори повинні вибиратися окремо. А у зв'язку з тим, що на машинах такої моделі присутня маса електрообладнання, то виробник радить підбирати АКБ для Aston Martin Vanquish, що мають велику ємність і істотний пусковий струм. Рекомендується мінімум 60-70 Ah.

У тому разі, якщо в автомобілі є потужний акумулятор, то це значно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота акумулятора незмінна навіть при великих перепадах температури. Крім того, потужність повинна бути в допустимих межах, щоб електрообладнання не вийшло з ладу. Перш, ніж придбати АКБ на Aston Martin в Харкові, Києві або якомусь іншому місті України, треба неодмінно звернути увагу на:

Враховуйте, що не всі автомобільні акумулятори для Aston Martin Vanquish підходять. У зв'язку з цим, перед купівлею обов'язково пам'ятати поради виробника.

Специфіка підбору акумулятора на Aston Martin Vanquish

Для того, щоб придбати АКБ для свого авто, і вона повністю відповідала транспортному засобу, враховуйте:

Найкращими АКБ на Aston Martin, вважаються Юаса (Японія) і Ромбат (Румунія). Такі акумулятори відносяться до числа преміальних, вони відрізняються своєю надійністю і довгим терміном служби. Вони якісно виконують своє призначення незалежно від температури навколишнього середовища.

В середньому ціновому сегменті доступний також чималий вибір автомобільних батарей. Сюди відноситься продукція Vesna, український Forse, A-Mega і корейський Солайт. Це АКБ з кращим співвідношенням вартості та якості. Польські батареї G-Pard також сюди відносять.

До економічних варіантів відносять Zubr (Білорусь), а також Вега, Kinetic – виготовленні в Україні та інші. Вони дозволять істотно заощадити, отримавши при цьому пристрій непоганої якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь