Акумулятори для AstonMartin-V8/12Vantage

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори повинні вибиратися індивідуально, для кожної окремої автомашини Aston Martin V8/12 Vantage. А враховуючи те, що на авто цієї марки присутня безліч електричного обладнання, то рекомендується підбирати АКБ для Aston Martin V8/12 Vantage, що мають велику ємність і належний пусковий струм. Рекомендується мінімум 70 ампер годин.

Якщо в автомашині є потужна батарея, то це відчутно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи АКБ залишається незмінною навіть при значних температурних перепадах. Також важливо, щоб потужність акумулятора залишалася в межах норми, інакше електрообладнання може вийти з ладу. Перед тим, як придбати АКБ на Aston Martin в Харкові, Києві або якомусь іншому місті України, неодмінно звертайте увагу на:

Слід взяти до уваги, що не будь-який автомобільний акумулятор для Aston Martin V8/12 Vantage є придатним. Тому, потрібно виконувати рекомендації виробника перед придбанням.

Підбір акумулятора на Aston Martin V8/12 Vantage

Для того, щоб купити абсолютно відповідну до вашого транспортного засобу АКБ, прийміть до уваги:

Самими якісними АКБ на Aston Martin, є німецький бренд Varta і румунський Rombat. Такі акумулятори належать до преміальних, вони можуть похвалитися надійністю, а також тривалим терміном експлуатації. Вони результативно виконують своє призначення не залежно від температури навколишнього середовища.

Середній ціновий сегмент також має значний вибір акумуляторів. Сюди відноситься продукція Весна, український бренд A-Mega, Форс і турецький Мутлу. Це батареї з кращим співвідношенням якості та вартості. Польські акумулятори G-Pard також сюди належать.

До економічних варіантів можна віднести білоруські Зубр, а також українські Kinetic, Веста та інші. Зупиняючись на них, можна значно заощадити, при цьому отримавши пристрій прийнятної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь