Акумулятори для AstonMartin-V12Zagato

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори для Aston Martin V12 Zagato повинні підбиратися індивідуально для кожного окремого автомобіля. Підбирати АКБ для Aston Martin V12 Zagato потрібно з урахуванням деяких особливостей. Акумулятори повинні мати високий пусковий струм і велику ємність, це пов'язано з тим, що на автомобілях Aston Martin V12 Zagato є багато електричного обладнання. Мінімальне значення 60-70 ампер годин.

Адже фахівці вже довели, що в тому разі, якщо в автомобілі встановлена потужна АКБ, то це у багато разів спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи батареї залишиться незмінною навіть при істотних температурних перепадах. Водночас, потужність також повинна бути в певних межах, щоб електрообладнання залишалося в робочому стані. Перед покупкою акумулятора на Aston Martin в Харкові, Києві або іншому місті України, обов'язково звертайте увагу на:

Враховуйте, що не всі автомобільні акумулятори для Aston Martin V12 Zagato підійдуть. У зв'язку з цим, перед тим, як придбати його, неодмінно варто дотримуватися порад виробника.

Нюанси підбору акумулятора на Aston Martin V12 Zagato

Для того, щоб придбати АКБ для свого автомобіля, і вона абсолютно підходила до транспортного засобу, варто враховувати:

Самими якісними АКБ на Aston Martin, є Bosch (Німеччина) і Yuasa (Японія). Ці акумулятори відносять до преміальних, вони можуть похвалитися довгим терміном експлуатації, а також надійністю. Крім того ефективно виконують своє призначення при будь-якій температурі.

Середній ціновий діапазон також пропонує хороший вибір АКБ. До них можна віднести продукцію виробництва A-Mega, словенський бренд Весна, Forse і корейський Солайт. Це акумулятори, які мають найкраще поєднання вартості та якості. Польські акумулятори G-Pard також сюди відносять.

До недорогих варіантів відносять Vega, AGM (Україна), а також Zubr (Білорусь) та інші. Вони дають можливість істотно заощадити, отримавши акумулятор непоганої якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь