Акумулятори для AstonMartin-Rapide

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного автомобіля Aston Martin Rapide акумулятори повинні підбиратися індивідуально. Підбирати АКБ для Aston Martin Rapide потрібно з урахуванням декількох аспектів. Батареї повинні мати значну ємність і належний пусковий струм, це пов'язано з тим, що на машинах Aston Martin Rapide є багато електричного обладнання. Повинно бути мінімум 70 Аг.

Якщо в автомобілі встановлений потужний акумулятор, це значно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи акумулятора залишиться незмінною навіть при великих перепадах температури. Також важливо, щоб потужність батареї залишалася в межах норми, інакше електричне обладнання може вийти з ладу. Перед придбанням АКБ на Aston Martin в будь-якому місті України, неодмінно звертайте увагу на:

Варто враховувати, що не кожен автомобільний акумулятор для Aston Martin Rapide є придатним. Тому, перед придбанням обов'язково необхідно враховувати поради виробника.

Підбір акумулятора на Aston Martin Rapide

Для того, щоб купити абсолютно відповідну до вашого авто АКБ, варто брати до уваги:

Одними з найкращих АКБ на Aston Martin, залишаються Bosch (Німеччина) та Rombat (Румунія). Дані акумулятори відносять до числа преміальних, вони можуть похвалитися тривалим терміном служби, а також своєю надійністю. До того ж, результативно виконують своє призначення при будь-яких погодних умовах.

Середній ціновий діапазон також надає чималий вибір автомобільних батарей. Сюди відноситься продукція A-Mega, український Forse, Vesna і корейський Solite. Це акумулятори, які мають найкраще співвідношення ціни і якості. Польські АКБ G-Pard також сюди відносять.

Економічними варіантами АКБ залишаються українські ЕвроСтарт, Веста, а також білоруські Zubr та інші. Зупиняючись на них, можна істотно заощадити, отримавши при цьому пристрій непоганої якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь