Акумулятори для AstonMartin-One-77

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори для Aston Martin One-77 повинні підбиратися індивідуально до кожного конкретного автомобіля. Підбирати АКБ для Aston Martin One-77 треба з урахуванням деяких особливостей. Батареї повинні мати високий пусковий струм і високу ємність, це пов'язано з тим, що на машинах такої моделі присутня безліч електричних приладів. Мінімальне значення 70 ампер годин.

У тому разі, якщо в машині встановлена потужна батарея, це відчутно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи АКБ залишиться незмінною навіть при значних температурних перепадах. Водночас, потужність повинна бути в допустимих межах, щоб електричне обладнання залишилося в справному стані. Перш, ніж придбати акумулятор на Aston Martin в будь-якому місті України, обов'язково звертайте увагу на:

Варто врахувати, що не всі автомобільні акумулятори для Aston Martin One-77 є придатними. Тому, слід дотримуватися порад виробника перед купівлею.

Специфіка підбору акумулятора на Aston Martin One-77

Щоб купити абсолютно відповідну до вашого авто АКБ, варто враховувати:

Самими надійними батареями на Aston Martin, залишаються Юаса (Японія) і Ромбат (Румунія). Вони можуть похвалитися надійністю, а також довгим терміном служби, ці акумулятори можна віднести до серії преміальних. Ці АКБ ефективно виконують свої функції при будь-яких погодних умовах.

В середньому ціновому сегменті є також великий вибір батарей. До них відноситься продукція Forse, словенський бренд Vesna, A-Mega і корейський Солайт. Це акумулятори, які мають найкраще співвідношення якості і ціни. Польські АКБ G-Pard також сюди можна віднести.

Економічними варіантами батарей є білоруські Зубр, а також українські Kinetic, Веста і багато інших. Вони надають можливість істотно заощадити, отримавши при цьому акумулятор нормальної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь