Акумулятори для AstonMartin-DBS

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори повинні підбиратися індивідуально для кожного авто Aston Martin DBS. Підбирати АКБ для Aston Martin DBS потрібно з урахуванням декількох нюансів. Акумулятори повинні мати істотний пусковий струм і високу ємність, це пов'язано з тим, що на авто цієї моделі є маса електричних приладів. Рекомендується мінімум 60-70 Аг.

Якщо в автомашині є потужна батарея, це серйозно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота АКБ не змінюється навіть при значних температурних перепадах. До того ж, потужність також повинна бути в необхідних межах, щоб електричне обладнання не зламалося. Перед покупкою батареї на Aston Martin в будь-якому місті України, краще звернути увагу на:

Важливо врахувати, що не всі автомобільні акумулятори для Aston Martin DBS підійдуть. У зв'язку з цим, необхідно пам'ятати поради виробника перед тим, як його купити.

Підбір акумулятора на Aston Martin DBS

Для того, щоб придбати абсолютно відповідну до вашого транспортного засобу АКБ, слід враховувати:

Одними з кращих акумуляторів на Aston Martin, є Bosch (Німеччина) та Yuasa (Японія). Такі батареї відносяться до серії преміальних, вони виділяються високою надійністю і довгим терміном служби. До того ж, вони якісно виконують своє призначення не залежно від погодних умов.

Середній ціновий сегмент також представляє великий вибір автомобільних АКБ. Сюди належить продукція виробництва Vesna, український бренд А-Мега, Форс і корейський Солайт. Це батареї з оптимальним поєднанням якості та вартості. Польські G-Pard також до них можна віднести.

Недорогими варіантами батарей вважаються українські Kinetic, EuroStart, а також білоруські Zubr і деякі інші. Вони надають можливість непогано заощадити, отримавши пристрій нормальної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь