Акумулятори для AstonMartin-DB9

Швидкий підбір акумулятора

Для кожної конкретної машини Aston Martin DB9 АКБ повинні вибиратися індивідуально. А враховуючи те, що на авто цієї моделі є маса електрообладнання, то виробник рекомендує підбирати АКБ для Aston Martin DB9, які мають високий пусковий струм і високу ємність. Мінімальне значення 70 ампер годин.

Якщо в машині є потужний акумулятор, то це в кілька разів спрощує запуск двигуна, а стабільна робота АКБ не змінюється навіть при істотних температурних перепадах. Водночас, потужність повинна бути в допустимих межах, щоб електрообладнання залишилося справним. Перед придбанням АКБ на Aston Martin в будь-якому місті України, треба неодмінно звернути увагу на:

Враховуйте, що не кожен автомобільний акумулятор для Aston Martin DB9 підійде. Тому, перед тим, як його купити, вкрай важливо виконувати поради виробника.

Специфіка підбору акумулятора на Aston Martin DB9

Для того, щоб купити абсолютно відповідний до вашого автомобіля акумулятор, прийміть до уваги:

Одними з кращих АКБ на Aston Martin, є Bosch (Німеччина) і Rombat (Румунія). Вони виділяються надійністю, а також довгим терміном експлуатації, ці батареї можна віднести до серії преміальних. Крім того, вони ефективно виконують свої функції при будь-якій температурі.

В середньому ціновому сегменті доступний також чималий вибір АКБ. До них відноситься продукція А-Мега, словенський бренд Vesna, Форс і турецький Мутлу. Це акумулятори, які мають краще поєднання якості і ціни. Польські АКБ Champion також сюди належать.

До економічних варіантів відносяться Зубр - білоруського виготовлення, а також ЕвроСтарт, Kinetic – виготовленні в Україні та інші. Обравши їх, можна відмінно заощадити, отримавши при цьому акумулятор нормальної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь