Акумулятори для AstonMartin-DB7

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного транспортного засобу Aston Martin DB7 АКБ повинні вибиратися в індивідуальному порядку. А у зв'язку з тим, що на транспортних засобах такої моделі є велика кількість електроприладів, то виробник радить підбирати АКБ для Aston Martin DB7, що володіють високою ємністю і високим пусковим струмом. Повинно бути мінімум 60-70 ампер годин.

Якщо в авто є потужний акумулятор, то це у багато разів спрощує запуск двигуна, а стабільна робота батареї не змінюється навіть при великих перепадах температури. Крім цього, потужність також повинна бути в необхідних межах, щоб електрообладнання залишалося справним. Перш, ніж придбати АКБ на Aston Martin в Харкові, Києві або будь-якому іншому місті України, обов'язково звертайте увагу на:

Враховуйте, що не будь-який автомобільний акумулятор для Aston Martin DB7 підійде. У зв'язку з цим, важливо пам'ятати поради виробника перш ніж придбати його.

Нюанси підбору акумулятора на Aston Martin DB7

Для того, щоб купити акумулятор для свого автомобіля, і він абсолютно підходив до транспортного засобу, прийміть до уваги:

Одними з кращих акумуляторів на Aston Martin, залишаються Ромбат (Румунія) та Варта (Німеччина). Такі акумулятори належать до преміальних, вони відомі довгим терміном служби, а також високою надійністю. Вони ефективно виконують своє призначення при будь-яких погодних умовах.

Середній ціновий діапазон також пропонує великий вибір автомобільних батарей. Сюди відноситься продукція А-Мега, український Forse, Vesna і словенський TAB. Це АКБ з оптимальним співвідношенням якості та вартості. Польські Чемпіон також до них можна віднести.

До недорогих варіантів можна віднести Westa, Kinetic (Україна), а також Zubr - білоруського виробництва та інші. Вибираючи їх, можна відмінно заощадити, отримавши при цьому пристрій непоганої якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь