Акумулятори для AstonMartin-DBAR1

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного конкретного транспортного засобу Aston Martin DB AR1 АКБ повинні підбиратися індивідуально. А враховуючи те, що на машинах цієї моделі є безліч електричного обладнання, то рекомендується підбирати АКБ для Aston Martin DB AR1, які мають значну ємність і високий пусковий струм. Повинно бути мінімум 60-70 Аг.

Якщо в автомобілі є потужний акумулятор, це істотно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота батареї не змінюється навіть при значних температурних перепадах. Також важливо, щоб потужність батареї залишалася в певних межах, інакше електричне обладнання здатне вийти з ладу. Перед тим, як купити акумулятор на Aston Martin в будь-якому місті України, треба неодмінно звернути увагу на:

Враховуйте, що не будь-який автомобільний акумулятор для Aston Martin DB AR1 є придатним. У зв'язку з цим, потрібно дотримуватися рекомендацій виробника перед тим, як купити його.

Особливості підбору акумулятора на Aston Martin DB AR1

Для того, щоб купити акумулятор для своєї машини, і він абсолютно задовольняв транспортному засобу, прийміть до уваги:

Кращими АКБ на Aston Martin, залишаються Ромбат (Румунія) і Варта (Німеччина). Вони виділяються своєю надійністю і тривалим терміном служби, ці батареї можна віднести до преміальних. Вони якісно виконують своє призначення при будь-якій температурі.

В середньому ціновому діапазоні є також хороший вибір батарей. До них належать пристрої Весна, український бренд А-Мега, Форс і словенський TAB. Це батареї з кращим співвідношенням якості та вартості. До них також відносяться польські батареї G-Pard та ін.

Економічними варіантами АКБ можна вважати білоруські Zubr, а також українські EuroStart, Kinetic та ін. На них можна добре заощадити, отримавши акумулятор нормальної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь