Акумулятори для AlfaRomeo-SZ&RZ

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори для Альфа Ромео SZ & RZ повинні вибиратися індивідуально, для кожної окремої машини. Підбирати АКБ для Альфа Ромео SZ & RZ потрібно з урахуванням декількох нюансів. АКБ повинні мати високу ємність і належний пусковий струм, це пов'язано з тим, що на транспортних засобах Alfa Romeo є багато електроприладів. Рекомендується не менше 70 Ah.

Якщо в автомобілі є потужний акумулятор, то це у багато разів спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи АКБ залишається колишньою навіть при істотних температурних перепадах. Також важливо, щоб потужність акумулятора залишалася в необхідних межах, інакше електричне обладнання здатне вийти з ладу. Перед придбанням АКБ на Альфа Ромео в Харкові, Києві чи іншому місті України, важливо звернути увагу на:

Прийміть до уваги, що не будь-який автомобільний акумулятор для Alfa Romeo SZ & RZ є придатним. Тому, потрібно дотримуватися рекомендацій виробника перед придбанням.

Специфіка підбору акумулятора на Alfa Romeo SZ & RZ

Щоб купити АКБ для своєї машини, і вона стовідсотково задовольняла транспортному засобу, прийміть до уваги:

Кращими акумуляторами на Alfa Romeo, є румунський Rombat і японський бренд Yuasa. Ці акумулятори відносять до числа преміальних, вони можуть похвалитися високою надійністю, а також довгим терміном служби. Ці АКБ ефективно виконують свої функції при будь-якій температурі.

В середньому ціновому сегменті є також істотний вибір батарей. Сюди відноситься продукція А-Мега, словенський бренд Vesna, Forse і корейський Солайт. Це акумулятори з найкращим співвідношенням якості та вартості. Польські АКБ G-Pard також до них можна віднести.

Економічними варіантами акумуляторів залишаються Зубр (Білорусь), а також Kinetic, Vega (Україна) та інші. На них можна відмінно заощадити, отримавши при цьому цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь