Акумулятори для AlfaRomeo-GTV&Spider

Швидкий підбір акумулятора

Для кожної конкретної автомашини Альфа Ромео GTV & Spider АКБ повинні підбиратися в індивідуальному порядку. Підбирати АКБ для Альфа Ромео GTV & Spider слід з урахуванням важливих нюансів. Батареї повинні мати значну ємність і належний пусковий струм, це пов'язано з тим, що на автомобілях такої моделі є маса електроприладів. Рекомендується мінімум 70 ампер годин.

Якщо в автомашині є потужна АКБ, то це значно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота акумулятора незмінна навіть при істотних перепадах температури. Водночас, потужність повинна бути в допустимих межах, щоб електрообладнання не зламалося. Перед тим, як купити акумулятор на Альфа Ромео в Харкові, Києві або будь-якому іншому місті України, слід звернути увагу на:

Приймайте до уваги, що не кожен автомобільний акумулятор для Alfa Romeo GTV & Spider підходить. Тому, перед придбанням конче потрібно виконувати рекомендації виробника.

Специфіка підбору акумулятора на Alfa Romeo GTV & Spider

Для того, щоб придбати акумулятор для свого авто, і він повністю відповідав транспортному засобу, важливо враховувати:

Найкращими батареями на Альфа Ромео, є Юаса (Японія) і Бош (Німеччина). Такі акумулятори відносяться до серії преміальних, вони відомі тривалим терміном експлуатації і надійністю. До того ж, вони якісно виконують свої функції незалежно від погодних умов.

Середній ціновий сегмент також пропонує великий вибір автомобільних акумуляторів. До них належить продукція Forse, український бренд А-Мега, Весна і корейський Солайт. Це батареї, які мають оптимальне поєднання якості та вартості. Польські Чемпіон також сюди належать.

До бюджетних варіантів відносять Зубр (Білорусь), а також Вега, AGM – виготовленні в Україні та інші. На них можна гарно заощадити, при цьому отримавши пристрій прийнятної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь