Акумулятори для AlfaRomeo-GT

Швидкий підбір акумулятора

Для кожної конкретної автомашини Альфа Ромео GT АКБ повинні вибиратися окремо. Підбирати АКБ для Альфа Ромео GT потрібно з урахуванням деяких особливостей. Батареї повинні мати належний пусковий струм і значну ємність, це пов'язано з тим, що на транспортних засобах цієї марки є безліч електрообладнання. Мінімальне значення 70 Ah.

У тому разі, якщо в автомашині встановлений потужний акумулятор, це відчутно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота батареї не змінюється навіть при значних температурних перепадах. Важливо, щоб потужність АКБ залишалася в межах норми, інакше електричне обладнання здатне вийти з ладу. Перед покупкою акумулятора на Alfa Romeo в будь-якому місті України, неодмінно звертайте увагу на:

Важливо враховувати, що не всі автомобільні акумулятори для Alfa Romeo GT є придатними. Тому, варто враховувати рекомендації виробника перед тим, як купити його.

Підбір акумулятора на Alfa Romeo GT

Для того, щоб купити абсолютно відповідний до вашого авто акумулятор, важливо брати до уваги:

Одними з кращих акумуляторів на Альфа Ромео, залишаються японський бренд Yuasa та німецький Bosch. Вони відрізняються своєю надійністю і тривалим терміном експлуатації, ці акумулятори можна віднести до преміальних. Ці АКБ результативно виконують свої функції при будь-якій температурі.

Середній ціновий діапазон також має істотний вибір АКБ. До них належить продукція A-Mega, словенський бренд Vesna, Forse і корейський Солайт. Це акумулятори, що мають краще поєднання вартості та якості. До них можна також віднести польські G-Pard та інші марки.

Бюджетними варіантами акумуляторів залишаються Vega, Westa – виготовленні в Україні, а також Зубр - білоруського виробництва та інші. Вони дозволяють непогано заощадити, отримавши при цьому продукт пристойної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь