Акумулятори для AlfaRomeo-Brera

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори повинні підбиратися індивідуально, для кожної окремої машини Альфа Ромео Brera. Підбирати АКБ для Альфа Ромео Brera слід з урахуванням деяких особливостей. АКБ повинні мати належний пусковий струм і значну ємність, це пов'язано з тим, що на автомобілях Alfa Romeo є маса електричного обладнання. Мінімальне значення 60-70 Ah.

Якщо в авто встановлена потужна АКБ, це значно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота акумулятора не змінюється навіть при істотних температурних перепадах. До того ж, потужність також повинна бути в певних межах, щоб електричне обладнання не зламалося. Перед тим, як придбати акумулятор на Alfa Romeo в будь-якому місті України, неодмінно звертайте увагу на:

Важливо взяти до уваги, що не всі автомобільні акумулятори для Alfa Romeo Brera підійдуть. У зв'язку з цим, перед тим, як купити його, неодмінно потрібно враховувати рекомендації виробника.

Підбір акумулятора на Alfa Romeo Brera

Для того, щоб придбати повністю відповідну до вашого автомобіля АКБ, прийміть до уваги:

Самими якісними батареями на Альфа Ромео, залишаються німецький бренд Varta і румунський Rombat. Ці батареї належать до преміальних, вони виділяються своєю надійністю і довгим терміном служби. Вони результативно виконують свої функції при будь-яких погодних умовах.

Середній ціновий сегмент також має чималий вибір батарей. Сюди відносять виробників Forse, український бренд А-Мега, Vesna і турецький Мутлу. Це акумулятори з оптимальним поєднанням якості і ціни. Польські батареї G-Pard також сюди відносять.

До економічних варіантів належать українські ЕвроСтарт, AGM, а також білоруські Зубр та ін. На них можна добре заощадити, отримавши акумулятор пристойної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь