Акумулятори для AlfaRomeo-Arna

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного конкретного транспортного засобу Alfa Romeo Arna акумулятори повинні вибиратися окремо. А у зв'язку з тим, що на транспортних засобах цієї марки є велика кількість електричного обладнання, то виробник радить підбирати АКБ для Альфа Ромео Arna, що мають високий пусковий струм і велику ємність. Повинно бути мінімум 70 ампер годин.

Якщо в транспортному засобі є потужна батарея, то це відчутно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота батареї не змінюється навіть при значних температурних перепадах. Також важливо, щоб потужність акумулятора залишалася в межах норми, інакше електричне обладнання здатне вийти з ладу. Перед тим, як придбати АКБ на Альфа Ромео в будь-якому місті України, не забудьте звернути увагу на:

Варто взяти до уваги, що не кожен автомобільний акумулятор для Alfa Romeo Arna підходить. Тому, важливо дотримуватися порад виробника перед придбанням.

Особливості підбору акумулятора на Alfa Romeo Arna

Щоб купити повністю відповідний до вашого автомобіля акумулятор, слід враховувати:

Одними з найбільш якісних батарей на Alfa Romeo, вважаються німецький Bosch та румунський Rombat. Вони відрізняються довгим терміном служби, а також високою надійністю, ці акумулятори належать до преміальних. Крім цього, вони якісно виконують своє призначення не залежно від температури повітря.

В середньому ціновому діапазоні представлений також істотний вибір автомобільних батарей. Сюди належить продукція виробництва Весна, український Forse, A-Mega і турецький Мутлу. Це АКБ з кращим співвідношенням вартості та якості. До них ще можна віднести польські АКБ Чемпіон та ін.

До економічних варіантів належать Kinetic, Веста – виробництво Україна, а також Зубр (Білорусь) та інші. На них можна істотно заощадити, отримавши при цьому пристрій нормальної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь