Акумулятори для AlfaRomeo-90

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори для Альфа Ромео 90 повинні підбиратися індивідуально, для кожної машини. А у зв'язку з тим, що на машинах такої моделі є безліч електричного обладнання, то рекомендується підбирати АКБ для Альфа Ромео 90, які мають належний пусковий струм і значну ємність. Рекомендується не менше 70 Аг.

Оскільки експерти довели, що якщо в авто є потужна батарея, то це істотно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи батареї залишиться незмінною навіть при значних перепадах температури. До того ж, потужність також повинна бути в необхідних межах, щоб електричне обладнання не вийшло з ладу. Перш, ніж придбати АКБ на Альфа Ромео в будь-якому місті України, неодмінно звертайте увагу на:

Враховуйте, що не будь-який автомобільний акумулятор для Alfa Romeo 90 підходить. Тому, перш ніж придбати його, слід дотримуватися порад виробника.

Нюанси підбору акумулятора на Alfa Romeo 90

Щоб купити АКБ для свого автомобіля, і вона повністю відповідала транспортному засобу, важливо брати до уваги:

Самими надійними акумуляторами на Альфа Ромео, залишаються Bosch (Німеччина) і Yuasa (Японія). Такі батареї належать до преміальних, вони можуть похвалитися своєю надійністю, а також тривалим терміном експлуатації. Вони ефективно виконують свої функції при будь-яких погодних умовах.

Середній ціновий діапазон також має хороший вибір автомобільних АКБ. До них належить продукція A-Mega, український Форс, Vesna і словенський TAB. Це батареї, що мають оптимальне поєднання ціни і якості. Польські батареї G-Pard також до них належать.

Економічними варіантами АКБ є білоруські Зубр, а також українські AGM, Westa та інші. Зупиняючись на них, можна відмінно заощадити, отримавши при цьому цілком якісний пристрій.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь