Акумулятори для AlfaRomeo-8CCompetizione

Швидкий підбір акумулятора

Для кожної конкретної автомашини Альфа Ромео 8C Competizione акумулятори повинні підбиратися в індивідуальному порядку. Підбирати АКБ для Альфа Ромео 8C Competizione потрібно з урахуванням декількох нюансів. Батареї повинні мати належний пусковий струм і велику ємність, це пов'язано з тим, що на транспортних засобах Альфа Ромео 8C Competizione присутня безліч електроприладів. Мінімальне значення 70 Аг.

У тому разі, якщо в машині є потужна АКБ, це помітно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи батареї залишається колишньою навіть при значних перепадах температури. Крім того, потужність повинна бути в допустимих межах, щоб електричне обладнання залишалося в справному стані. Перед покупкою акумулятора на Alfa Romeo в будь-якому місті України, важливо звернути увагу на:

Враховуйте, що не будь-який автомобільний акумулятор для Alfa Romeo 8C Competizione підходить. Тому, перед придбанням варто виконувати поради виробника.

Особливості підбору акумулятора на Alfa Romeo 8C Competizione

Для того, щоб купити акумулятор для свого автомобіля, і він абсолютно задовольняв транспортному засобу, необхідно брати до уваги:

Одними з кращих акумуляторів на Альфа Ромео, залишаються Rombat (Румунія) та Yuasa (Японія). Ці батареї належать до серії преміальних, вони виділяються своєю надійністю, а також тривалим терміном експлуатації. До того ж, вони ефективно виконують свої функції не залежно від температурних умов.

Середній ціновий діапазон також має хороший вибір акумуляторів. До них належить продукція A-Mega, український Forse, Vesna і словенський ТАБ. Це батареї з кращим поєднанням якості і ціни. Польські АКБ Чемпіон також до них належать.

Економічними варіантами АКБ залишаються білоруські Зубр, а також українські AGM, Вега і деякі інші. Вони дозволяють відмінно заощадити, отримавши при цьому цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь