Акумулятори для AlfaRomeo-75

Швидкий підбір акумулятора

Для кожної конкретної машини Альфа Ромео 75 АКБ повинні підбиратися індивідуально. Підбирати АКБ для Альфа Ромео 75 потрібно з урахуванням деяких особливостей. Акумулятори повинні мати істотний пусковий струм і значну ємність, це пов'язано з тим, що на транспортних засобах такої моделі є безліч електроприладів. Рекомендується мінімум 60-70 Ah.

Оскільки експертами було доведено, що в тому разі, якщо в автомашині є потужний акумулятор, то це істотно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота АКБ незмінна навіть при значних перепадах температури. Також важливо, щоб потужність АКБ залишалася в межах норми, інакше електричне обладнання здатне вийти з ладу. Перед придбанням акумулятора на Альфа Ромео в Харкові, Києві або якомусь іншому місті України, неодмінно звертайте увагу на:

Приймайте до уваги, що не всі автомобільні акумулятори для Alfa Romeo 75 є придатними. У зв'язку з цим, необхідно пам'ятати поради виробника перш ніж його придбати.

Підбір акумулятора на Alfa Romeo 75

Щоб купити повністю відповідну до вашого автомобіля АКБ, враховуйте:

Кращими АКБ на Альфа Ромео, вважаються Rombat (Румунія) і Yuasa (Японія). Ці АКБ відносять до числа преміальних, вони можуть похвалитися тривалим терміном експлуатації і високою надійністю. Ці АКБ результативно виконують свої функції при будь-якій температурі.

В середньому ціновому діапазоні представлений також чималий вибір автомобільних акумуляторів. До них належать пристрої Форс, словенський бренд Vesna, A-Mega і турецький Mutlu. Це акумулятори з оптимальним співвідношенням якості і ціни. До них також відносяться польські батареї Champion та ін.

До недорогих варіантів відносять Зубр - білоруського виробництва, а також Вега, AGM – виробництво Україна та інші. Вони дозволяють значно заощадити, отримавши при цьому пристрій пристойної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь