Акумулятори для AlfaRomeo-33

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори для Альфа Ромео 33 повинні підбиратися індивідуально, для кожної автомашини. Підбирати АКБ для Альфа Ромео 33 потрібно з урахуванням деяких аспектів. Батареї повинні мати значну ємність і істотний пусковий струм, це пов'язано з тим, що на автомобілях Alfa Romeo є маса електроприладів. Мінімальне значення 60-70 Ah.

У тому разі, якщо в автомобілі є потужна батарея, це в кілька разів спрощує запуск двигуна, а стабільна робота акумулятора незмінна навіть при істотних температурних перепадах. Крім того, потужність повинна бути в необхідних межах, щоб електрообладнання залишалося в справному стані. Перш, ніж придбати АКБ на Альфа Ромео в Харкові, Києві або іншому місті України, варто звернути увагу на:

Прийміть до уваги, що не будь-який автомобільний акумулятор для Alfa Romeo 33 є придатним. Тому, важливо враховувати рекомендації виробника перш ніж купити його.

Нюанси підбору акумулятора на Alfa Romeo 33

Для того, щоб купити акумулятор для своєї машини, і він абсолютно задовольняв транспортному засобу, враховуйте:

Найкращими акумуляторами на Alfa Romeo, залишаються Varta (Німеччина) і Rombat (Румунія). Такі батареї відносяться до серії преміальних, вони виділяються тривалим терміном експлуатації і надійністю. До того ж, вони якісно виконують свої функції не залежно від температури повітря.

Середній ціновий діапазон також пропонує чималий вибір автомобільних батарей. До них відносять виробників А-Мега, словенський бренд Vesna, Forse і турецький Mutlu. Це акумулятори з кращим співвідношенням ціни і якості. До них можна також віднести польські батареї Чемпіон та інші.

Бюджетними варіантами акумуляторів вважаються українські EuroStart, Kinetic, а також білоруські Zubr і деякі інші. Вони дозволять непогано заощадити, при цьому отримавши пристрій пристойної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь