Акумулятори для AlfaRomeo-166

Швидкий підбір акумулятора

Для кожної машини Alfa Romeo 166 АКБ повинні підбиратися в індивідуальному порядку. Підбирати АКБ для Альфа Ромео 166 треба з урахуванням декількох нюансів. АКБ повинні мати істотний пусковий струм і велику ємність, це пов'язано з тим, що на транспортних засобах Альфа Ромео присутня безліч електрообладнання. Мінімальне значення 60-70 Аг.

Адже фахівці довели, що якщо в автомашині встановлена потужна батарея, це в рази спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи АКБ залишається колишньою навіть при істотних температурних перепадах. Важливо, щоб потужність залишалася в межах норми, інакше електрообладнання може вийти з ладу. Перед придбанням батареї на Alfa Romeo в Харкові, Києві або іншому місті України, краще звернути увагу на:

Приймайте до уваги, що не кожен автомобільний акумулятор для Alfa Romeo 166 підійде. Тому, важливо виконувати поради виробника перед купівлею.

Нюанси підбору акумулятора на Alfa Romeo 166

Щоб купити повністю відповідну до вашого авто АКБ, необхідно враховувати:

Найкращими акумуляторами на Alfa Romeo, є Юаса (Японія) і Бош (Німеччина). Дані батареї можна віднести до числа преміальних, вони виділяються своєю надійністю, а також довгим терміном експлуатації. Вони ефективно виконують своє призначення при будь-якій температурі.

В середньому ціновому діапазоні є також істотний вибір акумуляторів. Сюди відносяться виробники Forse, український бренд А-Мега, Vesna і корейський Solite. Це акумулятори з найкращим поєднанням якості та вартості. До них ще відносяться польські батареї Чемпіон та інші.

До бюджетних варіантів можна віднести Зубр (Білорусь), а також Vega, AGM – виготовленні в Україні та ін., вони надають можливість непогано заощадити, отримавши акумулятор непоганої якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь