Акумулятори для AlfaRomeo-164

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори для Альфа Ромео 164 повинні підбиратися індивідуально для кожного транспортного засобу. Підбирати АКБ для Альфа Ромео 164 треба з урахуванням деяких нюансів. Батареї повинні мати високий пусковий струм і значну ємність, це пов'язано з тим, що на авто Alfa Romeo є багато електроприладів. Повинно бути не менше 60-70 ампер годин.

Якщо в автомобілі є потужна АКБ, це в рази спрощує запуск двигуна, а стабільна робота акумулятора не змінюється навіть при значних перепадах температури. Також важливо, щоб потужність батареї залишалася в необхідних межах, інакше електрообладнання може вийти з ладу. Перед тим, як купити батарею на Альфа Ромео в Харкові, Києві або якомусь іншому місті України, неодмінно звертайте увагу на:

Приймайте до уваги, що не будь-який автомобільний акумулятор для Alfa Romeo 164 є придатним. Тому, перш ніж купити його, конче потрібно враховувати рекомендації виробника.

Підбір акумулятора на Alfa Romeo 164

Щоб придбати АКБ для свого авто, і вона абсолютно відповідала транспортному засобу, враховуйте:

Самими надійними АКБ на Alfa Romeo, залишаються Бош (Німеччина) і Юаса (Японія). Вони виділяються довгим терміном служби і своєю надійністю, ці акумулятори належать до серії преміальних. Вони ефективно виконують свої функції при будь-яких температурних умовах.

Середній ціновий діапазон також надає значний вибір батарей. До них відносять виробників А-Мега, український Forse, Vesna і турецький Mutlu. Це АКБ, які мають краще співвідношення якості і ціни. Польські батареї G-Pard також до них належать.

До бюджетних варіантів відносяться білоруські Zubr, а також українські Westa, Vega та інші. Вони дають можливість істотно заощадити, при цьому отримавши АКБ прийнятної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь