Акумулятори для AlfaRomeo-159

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного конкретного авто Альфа Ромео 159 АКБ повинні підбиратися в індивідуальному порядку. А враховуючи те, що на машинах Альфа Ромео 159 є маса електричних приладів, то рекомендується підбирати АКБ для Альфа Ромео 159, які мають значну ємність і високий пусковий струм. Мінімальне значення 70 Ah.

Адже експертами давно доведено, що в тому разі, якщо в транспортному засобі є потужна батарея, це у багато разів спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи АКБ залишається незмінною навіть при великих температурних перепадах. До того ж, потужність також повинна бути в певних межах, щоб електричне обладнання не вийшло з ладу. Перш ніж купити АКБ на Альфа Ромео в Харкові, Києві або якомусь іншому місті України, неодмінно звертайте увагу на:

Важливо враховувати, що не будь-який автомобільний акумулятор для Alfa Romeo 159 є придатним. Тому, перед покупкою неодмінно потрібно виконувати рекомендації виробника.

Специфіка підбору акумулятора на Alfa Romeo 159

Для того, щоб придбати повністю відповідний до вашого транспортного засобу акумулятор, враховуйте:

Одними з найбільш надійних АКБ на Alfa Romeo, вважаються японський бренд Yuasa і німецький Bosch. Вони відрізняються тривалим терміном експлуатації, а також надійністю, такі АКБ можна віднести до преміальних. До того ж, вони результативно виконують свої функції незалежно від температурних умов.

Середній ціновий сегмент також має істотний вибір АКБ. Сюди належить продукція виробництва Forse, український бренд А-Мега, Vesna і корейський Солайт. Це батареї, що мають оптимальне поєднання ціни і якості. До них ще можна віднести польські Champion та інші.

Недорогими варіантами акумуляторів залишаються Zubr (Білорусь), а також ЕвроСтарт, Vega – виробництво Україна та ін., вони дозволяють гарно заощадити, отримавши цілком якісний пристрій.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь