Акумулятори для AlfaRomeo-156

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори повинні вибиратися індивідуально для кожного конкретного транспортного засобу Alfa Romeo 156. А у зв'язку з тим, що на транспортних засобах такої моделі присутня велика кількість електричних приладів, то рекомендується підбирати АКБ для Альфа Ромео 156, що мають належний пусковий струм і високу ємність. Рекомендується мінімум 70 Аг.

Якщо в автомобілі встановлена потужна батарея, то це значно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи АКБ залишається незмінною навіть при істотних перепадах температури. Також важливо, щоб потужність АКБ залишалася в межах норми, інакше електрообладнання здатне вийти з ладу. Перед тим, як придбати батарею на Альфа Ромео в будь-якому місті України, неодмінно звертайте увагу на:

Слід враховувати, що не всі автомобільні акумулятори для Alfa Romeo 156 підійдуть. Тому, необхідно дотримуватися порад виробника перед купівлею.

Особливості підбору акумулятора на Alfa Romeo 156

Для того, щоб придбати абсолютно відповідну до вашого транспортного засобу АКБ, враховуйте:

Найкращими акумуляторами на Альфа Ромео, залишаються румунський Rombat і японський бренд Yuasa. Ці АКБ відносять до числа преміальних, вони відомі тривалим терміном служби, а також надійністю. Ці АКБ результативно виконують своє призначення незалежно від температурних умов.

В середньому ціновому сегменті є також чималий вибір автомобільних АКБ. Сюди відноситься продукція Forse, словенський бренд Vesna, А-Мега і корейський Solite. Це АКБ з кращим співвідношенням вартості та якості. До них відносять також польські батареї Чемпіон та ін.

Економічними варіантами акумуляторів вважаються Zubr (Білорусь), а також EuroStart, AGM (Україна) та інші. Вони дають можливість гарно заощадити, при цьому отримавши цілком якісний пристрій.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь