Акумулятори для AlfaRomeo-155

Швидкий підбір акумулятора

Для кожної конкретної автомашини Альфа Ромео 155 акумулятори повинні підбиратися індивідуально. А враховуючи те, що на транспортних засобах Alfa Romeo є велика кількість електрообладнання, то рекомендується підбирати АКБ для Альфа Ромео 155, що володіють високою ємністю і істотним пусковим струмом. Повинно бути не менше 70 ампер годин.

Якщо в машині є потужний акумулятор, це помітно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота АКБ не змінюється навіть при значних температурних перепадах. Також важливо, щоб потужність батареї залишалася в межах норми, інакше електрообладнання може вийти з ладу. Перед покупкою батареї на Alfa Romeo в будь-якому місті України, обов'язково звертайте увагу на:

Враховуйте, що не всі автомобільні акумулятори для Alfa Romeo 155 підходять. Тому, необхідно виконувати рекомендації виробника перш ніж його придбати.

Підбір акумулятора на Alfa Romeo 155

Для того, щоб придбати повністю відповідну до вашого авто АКБ, прийміть до уваги:

Одними з найкращих акумуляторів на Альфа Ромео, залишаються Bosch (Німеччина) та Yuasa (Японія). Вони можуть похвалитися тривалим терміном експлуатації, а також високою надійністю, такі батареї відносять до преміальних. До того ж, вони ефективно виконують своє призначення при будь-яких температурних умовах.

В середньому ціновому сегменті є також великий вибір автомобільних акумуляторів. Сюди відноситься продукція Vesna, український Форс, А-Мега і корейський Солайт. Це акумулятори, що мають краще поєднання якості та вартості. До них ще відносять польські G-Pard та ін.

До економічних варіантів відносять Zubr (Білорусь), а також AGM, EuroStart – виробництво Україна та інші. Вони дозволяють непогано заощадити, отримавши продукт прийнятної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь