Акумулятори для AlfaRomeo-147

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори для Alfa Romeo 147 повинні вибиратися індивідуально, для кожної машини. Підбирати АКБ для Альфа Ромео 147 потрібно з урахуванням деяких аспектів. Акумулятори повинні мати значну ємність і високий пусковий струм, це пов'язано з тим, що на авто такої моделі є маса електричного обладнання. Рекомендується не менше 70 ампер годин.

Оскільки фахівці вже довели, що в тому разі, якщо в транспортному засобі є потужний акумулятор, то це в рази спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи АКБ залишається колишньою навіть при великих температурних перепадах. Також обов'язково, щоб потужність батареї залишалася в межах норми, інакше електричне обладнання може вийти з ладу. Перед покупкою АКБ на Альфа Ромео в Харкові, Києві або будь-якому іншому місті України, треба неодмінно звернути увагу на:

Приймайте до уваги, що не всі автомобільні акумулятори для Alfa Romeo 147 підходять. Тому, слід пам'ятати поради виробника перед купівлею.

Специфіка підбору акумулятора на Alfa Romeo 147

Для того, щоб купити акумулятор для свого авто, і він стовідсотково підходив до транспортного засобу, прийміть до уваги:

Одними з найкращих АКБ на Alfa Romeo, є румунський Rombat та японський бренд Yuasa. Вони відомі надійністю, а також тривалим терміном експлуатації, ці акумулятори відносяться до серії преміальних. Крім того, вони якісно виконують своє призначення незалежно від погодних умов.

В середньому ціновому сегменті є також великий вибір батарей. Сюди відноситься продукція Vesna, український бренд А-Мега, Форс і турецький Мутлу. Це акумулятори з найкращим співвідношенням ціни і якості. До них ще відносяться польські батареї G-Pard та ін.

Недорогими варіантами АКБ є Zubr (Білорусь), а також Westa, Vega (Україна) та інші. На них можна непогано заощадити, отримавши акумулятор нормальної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь