Акумулятори для AlfaRomeo-145/146

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори для Alfa Romeo 145/146 повинні підбиратися індивідуально для кожного конкретного автомобіля. А враховуючи те, що на авто Alfa Romeo 145/146 є велика кількість електрообладнання, то рекомендується підбирати АКБ для Alfa Romeo 145/146, що володіють належним пусковим струмом і великою ємністю. Мінімальне значення 60-70 Ah.

Адже фахівці давно довели, що в тому разі, якщо в автомашині встановлена потужна батарея, то це в рази спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи батареї залишається колишньою навіть при значних температурних перепадах. Водночас, потужність повинна бути в допустимих межах, щоб електрообладнання не вийшло з ладу. Перед тим, як придбати АКБ на Alfa Romeo в будь-якому місті України, обов'язково звертайте увагу на:

Слід взяти до уваги, що не будь-який автомобільний акумулятор для Alfa Romeo 145/146 підійде. Тому, слід враховувати поради виробника перед купівлею.

Специфіка підбору акумулятора на Alfa Romeo 145/146

Щоб придбати максимально відповідний до вашого автомобіля акумулятор, прийміть до уваги:

Кращими акумуляторами на Alfa Romeo, залишаються Bosch (Німеччина) і Yuasa (Японія). Такі батареї належать до серії преміальних, вони відомі надійністю, а також тривалим терміном служби. Ці АКБ результативно виконують своє призначення при будь-яких погодних умовах.

Середній ціновий діапазон також пропонує хороший вибір акумуляторів. Сюди відноситься продукція A-Mega, український Форс, Vesna і турецький Mutlu. Це акумулятори, які мають оптимальне поєднання ціни і якості. Польські батареї Чемпіон також сюди відносять.

До бюджетних варіантів відносять українські ЕвроСтарт, Веста, а також білоруські Зубр і деякі інші. Обравши їх, можна добре заощадити, отримавши при цьому цілком якісний пристрій.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь