Акумулятори для Acura-ZDX

Швидкий підбір акумулятора

Для кожної машини Acura ZDX АКБ повинні вибиратися в індивідуальному порядку. А у зв'язку з тим, що на авто Acura ZDX присутня безліч електричного обладнання, то рекомендується підбирати АКБ для Acura ZDX, що мають належний пусковий струм і значну ємність. Рекомендується не менше 70 Ah.

У тому разі, якщо в автомобілі встановлена потужна АКБ, то це істотно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота батареї не змінюється навіть при істотних перепадах температури. Важливо, щоб потужність АКБ залишалася в межах норми, інакше електрообладнання здатне вийти з ладу. Перед покупкою АКБ на Acura в Києві, Харкові чи іншому місті України, неодмінно звертайте увагу на:

Варто враховувати, що не всі автомобільні акумулятори для Acura ZDX підходять. Тому, перед тим, як його купити, слід дотримуватися порад виробника.

Підбір акумулятора на Acura ZDX

Для того, щоб купити максимально відповідну до вашого транспортного засобу АКБ, враховуйте:

Найкращими батареями на Acura, є Bosch (Німеччина) і Rombat (Румунія). Ці батареї відносять до серії преміальних, вони виділяються тривалим терміном експлуатації, а також надійністю. Вони якісно виконують своє призначення при будь-якій температурі.

В середньому ціновому діапазоні є також значний вибір АКБ. До них відноситься продукція виробництва TAB, Forse, Mutlu і A-Mega. Це батареї, які мають найкраще поєднання якості та вартості. До них відносять також польські акумулятори G-Pard та інші.

Економічними варіантами АКБ вважаються Vega, EuroStart – виготовленні в Україні, а також Westa та інші. Зупиняючись на них, можна добре заощадити, отримавши при цьому АКБ нормальної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь