Акумулятори для Acura-TSX

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного транспортного засобу Acura TSX акумулятори повинні вибиратися в індивідуальному порядку. Підбирати АКБ для Acura TSX необхідно з урахуванням декількох особливостей. Батареї повинні мати належний пусковий струм і велику ємність, це пов'язано з тим, що на транспортних засобах Acura TSX є велика кількість електричного обладнання. Мінімальне значення 60-70 Аг.

Адже експерти вже довели, що в тому разі, якщо в машині є потужна батарея, це значно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи батареї залишиться незмінною навіть при значних перепадах температури. Крім цього, потужність повинна бути в певних межах, щоб електричне обладнання не вийшло з ладу. Перед тим, як купити АКБ на Acura в Харкові, Києві або якомусь іншому місті України, неодмінно звертайте увагу на:

Прийміть до уваги, що не кожен автомобільний акумулятор для Acura TSX є придатним. Тому, перед покупкою слід пам'ятати поради виробника.

Підбір акумулятора на Acura TSX

Щоб купити акумулятор для свого автомобіля, і він стовідсотково задовольняв транспортному засобу, враховуйте:

Одними з найбільш надійних батарей на Acura, залишаються японський бренд Yuasa, а також німецький Bosch. Вони можуть похвалитися тривалим терміном експлуатації, а також надійністю, дані АКБ відносять до преміальних. Ці АКБ результативно виконують своє призначення не залежно від температурних умов.

Середній ціновий діапазон також надає широкий вибір АКБ. До них можна віднести продукцію виробництва Vesna, TAB, Forse і корейську Solite. Це акумулятори, які мають оптимальне співвідношення якості та вартості. До них відносять також польські батареї G-Pard та інші марки.

Недорогими варіантами акумуляторів вважаються Vega, Kinetic (Україна), а також Westa та ін., вони дозволяють добре заощадити, отримавши при цьому цілком якісний пристрій.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь