Акумулятори для Acura-TLX

Швидкий підбір акумулятора

Для кожної автомашини Acura TLX акумулятори повинні підбиратися індивідуально. А у зв'язку з тим, що на машинах Acura присутня велика кількість електроприладів, то рекомендується підбирати АКБ для Acura TLX, які мають значний пусковий струм і високу ємність. Рекомендується не менш 60-70 Аг.

У тому разі, якщо в автомашині встановлена потужна батарея, це істотно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота АКБ незмінна навіть при великих перепадах температури. До того ж, потужність повинна бути в певних межах, щоб електричне обладнання залишилося справним. Перед придбанням АКБ на Acura в будь-якому місті України, обов'язково звернути увагу на:

Враховуйте, що не будь-який автомобільний акумулятор для Acura TLX є придатним. Тому, перш ніж купити його, вкрай необхідно пам'ятати рекомендації виробника.

Підбір акумулятора на Acura TLX

Для того, щоб придбати максимально відповідний до вашого авто акумулятор, краще брати до уваги:

Однією з найкращих АКБ на Acura, залишається Юаса (Японія) або Ромбат (Румунія). Вони відомі тривалим терміном служби і високою надійністю, такі АКБ відносять до преміальних. Крім цього результативно виконують свої функції незалежно від погодних умов.

В середньому ціновому діапазоні представлений також великий вибір автомобільних АКБ. До них відноситься продукція Mutlu, словенський ТАБ, український Forse і A-Mega. Це акумулятори з найкращим співвідношенням якості та вартості. До них ще відносять польські батареї Чемпіон та ін.

Економічними варіантами АКБ можна вважати білоруський бренд Зубр, а також українські Вега, AGM та інші. Вони дозволяють значно заощадити, при цьому отримавши цілком якісний пристрій.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь