Акумулятори для Acura-TL

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори для Acura TL повинні підбиратися індивідуально для кожного окремого авто. А враховуючи те, що на машинах Acura є багато електрообладнання, то виробник радить підбирати АКБ для Acura TL, що мають належний пусковий струм і велику ємність. Рекомендується не менше 70 Ah.

У тому разі, якщо в автомобілі є потужна батарея, то це істотно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи акумулятора залишається незмінною навіть при істотних перепадах температури. Крім цього, потужність повинна бути в допустимих межах, щоб електрообладнання залишилося справним. Перед покупкою акумулятора на Acura в Харкові, Києві або якомусь іншому місті України, обов'язково звертайте увагу на:

Приймайте до уваги, що не будь-який автомобільний акумулятор для Acura TL підійде. Тому, необхідно пам'ятати поради виробника перш ніж придбати його.

Особливості підбору акумулятора на Acura TL

Щоб купити абсолютно відповідний до вашого авто акумулятор, прийміть до уваги:

Одними з найкращих акумуляторів на Acura, вважаються німецька Varta і румунський Rombat. Вони відомі своєю надійністю і тривалим терміном експлуатації, такі АКБ можна віднести до серії преміальних. Ці АКБ ефективно виконують свої функції незалежно від температурних умов.

Середній ціновий діапазон також пропонує значний вибір батарей. До них відноситься продукція Форс, Солайт, Mutlu і TAB. Це батареї з кращим співвідношенням вартості та якості. До них ще відносяться польські батареї G-Pard та інші.

Бюджетними варіантами батарей можна вважати Kinetic, EuroStart – виробництво Україна, а також Zubr - білоруського виробництва і деякі інші. Вибираючи їх, можна відмінно заощадити, отримавши цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь