Акумулятори для Acura-RSX

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори для Acura RSX повинні підбиратися індивідуально, для кожної конкретної машини. Підбирати АКБ для Acura RSX потрібно з урахуванням важливих особливостей. АКБ повинні мати істотний пусковий струм і значну ємність, це пов'язано з тим, що на машинах Acura присутнє багато електрообладнання. Мінімальне значення 70 Ah.

Тому що експерти вже довели, що якщо в автомашині встановлений потужний акумулятор, то це помітно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи батареї залишиться незмінною навіть при великих перепадах температури. Важливо, щоб потужність акумулятора залишалася в допустимих межах, інакше електрообладнання здатне вийти з ладу. Перш ніж купити АКБ на Acura в будь-якому місті України, обов'язково звернути увагу на:

Прийміть до уваги, що не всі автомобільні акумулятори для Acura RSX підходять. Тому, слід враховувати поради виробника перш ніж його придбати.

Особливості підбору акумулятора на Acura RSX

Щоб придбати АКБ для своєї автомашини, і вона повністю задовольняла транспортному засобу, враховуйте:

Одними з найбільш надійних батарей на Acura, вважаються німецький бренд Varta та японський бренд Юаса. Такі АКБ відносяться до преміальних, вони виділяються надійністю і довгим терміном експлуатації. Ці АКБ результативно виконують свої функції при будь-якій температурі.

В середньому ціновому діапазоні є також великий вибір автомобільних батарей. До них відноситься продукція Vesna, словенський TAB, український бренд A-Mega і Forse. Це батареї з кращим співвідношенням якості і ціни. До них ще можна віднести польські акумулятори Чемпіон і багато інших марок.

До економічних варіантів відносять український бренд Веста, Vega, а також білоруський Zubr та інші. Вони дозволяють істотно заощадити, при цьому отримавши цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь