Акумулятори для Acura-RLX

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного автомобіля Acura RLX АКБ повинні підбиратися окремо. А враховуючи те, що на автомобілях Acura є безліч електричних приладів, то рекомендується підбирати АКБ для Acura RLX, які мають значну ємність і істотний пусковий струм. Повинно бути не менше 70 Аг.

Якщо в автомобілі є потужна батарея, це в рази спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи АКБ залишається колишньою навіть при значних температурних перепадах. Важливо, щоб потужність акумулятора залишалася в межах норми, інакше електрообладнання може вийти з ладу. Перш ніж купити батарею на Acura в будь-якому місті України, треба неодмінно звернути увагу на:

Прийміть до уваги, що не всі автомобільні акумулятори для Acura RLX підходять. Тому, перш ніж придбати його, обов'язково дотримуватися рекомендацій виробника.

Нюанси підбору акумулятора на Acura RLX

Щоб придбати акумулятор для своєї автомашини, і він стовідсотково підходив до транспортного засобу, враховуйте:

Найкращими АКБ на Acura, залишаються німецький Бош і румунський Ромбат. Ці батареї відносяться до преміальних, вони виділяються своєї надійністю і тривалим терміном експлуатації. Вони результативно виконують свої функції незалежно від температури повітря.

Середній ціновий сегмент також надає багатий вибір автомобільних АКБ. До них відноситься продукція Forse, турецький Мутлу, словенський TAB і А-Мега. Це батареї з оптимальним поєднанням ціни і якості. До них відносять також польські G-Pard та інші.

До бюджетних варіантів відносять AGM, а також Kinetic, Зубр та інших. На них можна добре заощадити, отримавши при цьому цілком якісний пристрій.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь