Акумулятори для Acura-RL

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори для Acura RL повинні вибиратися індивідуально для кожного окремого автомобіля. Підбирати АКБ для Acura RL треба з урахуванням декількох аспектів. Акумулятори повинні мати високий пусковий струм і значну ємність, це пов'язано з тим, що на машинах такої моделі є велика кількість електричного обладнання. Рекомендується не менш 60-70 ампер годин.

Якщо в автомобілі встановлена потужна батарея, це відчутно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота АКБ не змінюється навіть при великих температурних перепадах. Водночас, потужність повинна бути в необхідних межах, щоб електричне обладнання не вийшло з ладу. Перед тим, як купити батарею на Acura в будь-якому місті України, краще звернути увагу на:

Враховуйте, що не всі автомобільні акумулятори для Acura RL підходять. У зв'язку з цим, важливо виконувати поради виробника перед покупкою.

Нюанси підбору акумулятора на Acura RL

Для того, щоб купити акумулятор для своєї машини, і він абсолютно задовольняв транспортному засобу, враховуйте:

Одними з найбільш надійних акумуляторів на Акуру, вважаються Yuasa (Японія) і Варта (Німеччина). Ці акумулятори можна віднести до серії преміальних, вони відрізняються довгим терміном експлуатації, а також надійністю. Вони якісно виконують свої функції незалежно від температурних умов.

Середній ціновий діапазон також надає значний вибір АКБ. До них відноситься продукція Solite, Vesna, A-Mega і Forse. Це акумулятори з оптимальним поєднанням ціни і якості. Польські акумулятори Champion також сюди належать.

До економічних варіантів можна віднести Westa, а також AGM, Зубр та інші. Зупиняючись на них, можна добре заощадити, отримавши при цьому цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь