Акумулятори для Acura-RDX

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного конкретного авто Acura RDX акумулятори повинні підбиратися в індивідуальному порядку. Підбирати АКБ для Акура RDX потрібно з урахуванням деяких нюансів. Акумулятори повинні мати велику ємність і високий пусковий струм, це пов'язано з тим, що на транспортних засобах такої моделі присутня велика кількість електричних приладів. Повинно бути мінімум 60-70 Аг.

Оскільки експертами давно доведено, що в тому разі, якщо в авто встановлений потужний акумулятор, то це в рази спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи АКБ залишається колишньою навіть при великих перепадах температури. Важливо, щоб потужність залишалася в допустимих межах, інакше електричне обладнання може вийти з ладу. Перед придбанням акумулятора на Acura в будь-якому місті України, треба неодмінно звернути увагу на:

Слід враховувати, що не будь-який автомобільний акумулятор для Acura RDX підходить. Тому, перед покупкою обов'язково виконувати поради виробника.

Нюанси підбору акумулятора на Acura RDX

Щоб придбати максимально відповідну до вашого автомобіля АКБ, необхідно враховувати:

Одними з найкращих акумуляторів на Acura, залишаються румунський Ромбат і німецький Bosch. Вони можуть похвалитися надійністю, а також тривалим терміном служби, такі батареї належать до преміальних. Вони результативно виконують своє призначення при будь-якій температурі.

Середній ціновий сегмент також пропонує багатий вибір батарей. До них відноситься продукція виробництва Vesna, TAB, Mutlu і Солайт. Це батареї, що мають краще поєднання якості і ціни. Польські акумулятори G-Pard також до них відносяться.

До економічних варіантів можна віднести Westa - українського виробництва, а також EuroStart, Kinetic і багато інших. Зупиняючись на них, можна істотно заощадити, при цьому отримавши акумулятор прийнятної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь