Акумулятори для Acura-NSX

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори повинні підбиратися індивідуально, для кожної конкретної автомашини Acura NSX. А враховуючи те, що на автомобілях Acura є маса електричного обладнання, то виробник радить підбирати АКБ для Acura NSX, що володіють великою ємністю та належним пусковим струмом. Мінімальне значення 60-70 Аг.

Якщо в авто встановлений потужний акумулятор, це істотно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота батареї незмінна навіть при істотних температурних перепадах. Крім цього, потужність також повинна бути в допустимих межах, щоб електрообладнання не вийшло з ладу. Перед покупкою батареї на Acura в будь-якому місті України, важливо звернути увагу на:

Враховуйте, що не кожен автомобільний акумулятор для Acura NSX є придатним. У зв'язку з цим, перед тим, як його придбати, конче потрібно виконувати поради виробника.

Підбір акумулятора на Acura NSX

Щоб придбати АКБ для свого автомобіля, і вона абсолютно підходила до транспортного засобу, прийміть до уваги:

Одними з найкращих АКБ на Acura, вважаються Варта і Бош (Німеччина). Ці батареї можна віднести до преміальних, вони відрізняються надійністю і тривалим терміном експлуатації. Ці АКБ результативно виконують своє призначення незалежно від температурних умов.

Середній ціновий діапазон також надає хороший вибір акумуляторів. Сюди відносяться європейські і корейські пристрої Forse, TAB, A-Mega і Solite. Це акумулятори з кращим співвідношенням якості та вартості. Польські Champion також до них можна віднести.

Недорогими варіантами АКБ залишаються Vega, AGM, а також Kinetic - українського виробництва і багато інших. Вибираючи їх, можна непогано заощадити, отримавши цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь