Акумулятори для Acura-MDX

Швидкий підбір акумулятора

Для кожної конкретної машини Acura MDX АКБ повинні підбиратися в індивідуальному порядку. Підбирати АКБ для Acura MDX необхідно з урахуванням деяких аспектів. АКБ повинні мати істотний пусковий струм і значну ємність, це пов'язано з тим, що на транспортних засобах Acura MDX є багато електричного обладнання. Мінімальне значення 70 Ah.

У тому разі, якщо в автомобілі встановлена потужна батарея, то це серйозно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота акумулятора незмінна навіть при великих температурних перепадах. Важливо, щоб потужність залишалася в допустимих межах, інакше електричне обладнання здатне вийти з ладу. Перш, ніж придбати акумулятор на Acura в Харкові, Києві або якомусь іншому місті України, треба неодмінно звернути увагу на:

Враховуйте, що не будь-який автомобільний акумулятор для Акура MDX підходить. Тому, потрібно пам'ятати рекомендації виробника перед придбанням.

Специфіка підбору акумулятора на Acura MDX

Щоб придбати АКБ для свого автомобіля, і вона стовідсотково відповідала транспортному засобу, прийміть до уваги:

Одними з найкращих АКБ на Acura, є Bosch та Varta (Німеччина). Вони виділяються своєї надійністю і довгим терміном служби, дані АКБ можна віднести до серії преміальних. Ці АКБ ефективно виконують свої функції незалежно від температури навколишнього середовища.

В середньому ціновому сегменті є також багатий вибір автомобільних АКБ. До них відносяться європейські і турецькі пристрої TAB, Vesna, A-Mega і Mutlu. Це АКБ, які мають краще співвідношення ціни і якості. Польські акумулятори G-Pard також сюди можна віднести.

До недорогих варіантів відносять білоруські Zubr, а також українські EuroStart, Kinetic та інші. Вони дають можливість відмінно заощадити, отримавши при цьому АКБ нормальної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь