Акумулятори для Acura-ILX

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного конкретного транспортного засобу Acura ILX АКБ повинні підбиратися індивідуально. Підбирати АКБ для Акура ILX потрібно з урахуванням деяких аспектів. Акумулятори повинні мати високий пусковий струм і високу ємність, це пов'язано з тим, що на машинах Acura ILX присутня безліч електрообладнання. Рекомендується не менше 70 ампер годин.

Оскільки експерти давно довели, що в тому разі, якщо в машині є потужна батарея, це помітно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота акумулятора незмінна навіть при істотних перепадах температури. Також обов'язково, щоб потужність АКБ залишалася в допустимих межах, інакше електричне обладнання може вийти з ладу. Перед покупкою батареї на Acura в будь-якому місті України, обов'язково звертайте увагу на:

Слід врахувати, що не кожен автомобільний акумулятор для Acura ILX підійде. У зв'язку з цим, слід враховувати рекомендації виробника перед купівлею.

Підбір акумулятора на Acura ILX

Щоб купити акумулятор для свого авто, і він стовідсотково відповідав транспортному засобу, слід враховувати:

Одними з найбільш якісних АКБ на Acura, вважаються Rombat (Румунія) та німецька Varta. Такі АКБ належать до преміальних, вони відомі довгим терміном експлуатації і надійністю. Вони якісно виконують своє призначення при будь-яких температурних умовах.

В середньому ціновому діапазоні є також хороший вибір автомобільних батарей. Сюди відносяться європейські виробники TAB, Forse, A-Mega і Vesna. Це акумулятори з кращим поєднанням ціни і якості. Польські батареї G-Pard також до них відносять.

До недорогих варіантів відносять AGM - українського виготовлення, а також EuroStart, Kinetic – виробництво Україна та інші. Зупиняючись на них, можна непогано заощадити, отримавши акумулятор нормальної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь