Акумулятори для Acura-EL

Швидкий підбір акумулятора

Для кожної конкретної автомашини Acura EL акумулятори повинні підбиратися окремо. А враховуючи те, що на транспортних засобах цієї моделі є велика кількість електричних приладів, то рекомендується підбирати АКБ для Acura EL, що володіють значною ємністю і високим пусковим струмом. Мінімальне значення 70 ампер годин.

Якщо в машині встановлена потужна батарея, це істотно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота батареї не змінюється навіть при істотних температурних перепадах. Важливо, щоб потужність залишалася в допустимих межах, інакше електрообладнання здатне вийти з ладу. Перед покупкою батареї на Acura в будь-якому місті України, неодмінно звертайте увагу на:

Важливо враховувати, що не будь-який автомобільний акумулятор для Acura EL підійде. Тому, потрібно дотримуватися порад виробника перед купівлею.

Підбір акумулятора на Acura EL

Щоб купити максимально відповідний до вашого транспортного засобу акумулятор, враховуйте:

Самими якісними АКБ на Acura, є Bosch (Німеччина) і Yuasa (Японія). Ці АКБ можна віднести до серії преміальних, вони відрізняються своєю надійністю і довгим терміном експлуатації. Вони результативно виконують свої функції при будь-яких температурних умовах.

В середньому ціновому діапазоні є також істотний вибір автомобільних батарей. До них належать пристрої європейського і корейського виробництва Vesna, A-Mega, TAB і Solite. Це батареї, що мають оптимальне співвідношення якості та вартості. До них відносять також польські батареї Champion та ін.

Недорогими варіантами батарей можна вважати Westa - українського виготовлення, а також AGM, EuroStart – виготовленні в Україні та інші. Вони дозволяють відмінно заощадити, отримавши цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь